Vianna Suites Spa

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Zwembad

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Kindvriendelijk

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Vianna Suites Spa Lecce hotel, dat een eersteklas locatie op slechts 350 meter van het Museo Faggiano heeft, biedt uitzicht op de stad. Deze comfortabele bed en breakfast stelt auto's te huur. Er is wifi in openbare gebieden voor comfort.

    Dit hotel is gesitueerd in de wijk Old Town van Lecce in de nabijheid van de Chiesa di San Matteo. Vianna Suites Spa ligt vlak bij de Porta Rudiae en op sechts 8 minuten wandelafstand van het Castello Carlo Quinto. Het pand bevindt zich niet ver van het Parco di Belloluogo. Het is op 200 meter afstand van de Porta San Biagio bushalte en op 600 meter afstand van het Lecce treinstation in Lecce.

    Vianna Suites Spa Lecce biedt de gasten een kleedruimte en een zitruimte, waar airconditioning, samen met gratis draadloze internetverbinding en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Kamers beschikken over badkamers met een bidet, een apart toilet en een douche. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Een continentaal ontbijt wordt er dagelijks aangeboden. Osteria 203 bevindt zich op een paar stappen verwijderd van het hotel met 3 kamers en trakteert de gasten op gezonde maaltijden.

    Kameropties bij Vianna Suites Spa Lecce

    Vianna Suites Spa Lecce biedt de gasten een kleedruimte en een zitruimte, waar airconditioning, samen met gratis draadloze internetverbinding en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Kamers beschikken over badkamers met een bidet, een apart toilet en een douche. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vianna Suites Spa Lecce Interieur foto Vianna Suites Spa Lecce Kamer foto Vianna Suites Spa Lecce Voorzieningen foto Vianna Suites Spa Lecce Toiletten foto Vianna Suites Spa Lecce Bedden foto Vianna Suites Spa Lecce Kamer foto Vianna Suites Spa Lecce Andere info foto Vianna Suites Spa Lecce Faciliteiten foto Vianna Suites Spa Lecce Interieur foto Vianna Suites Spa Lecce Voorzieningen foto
    Deluxe Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 18 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vianna Suites Spa Lecce Kamer foto Vianna Suites Spa Lecce Kamer foto Vianna Suites Spa Lecce Faciliteiten foto Vianna Suites Spa Lecce Voorzieningen foto Vianna Suites Spa Lecce Faciliteiten foto Vianna Suites Spa Lecce Voorzieningen foto Vianna Suites Spa Lecce Logo foto Vianna Suites Spa Lecce Interieur foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 23 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vianna Suites Spa Lecce Faciliteiten foto Vianna Suites Spa Lecce Bedden foto Vianna Suites Spa Lecce Bedden foto Vianna Suites Spa Lecce Kamer foto Vianna Suites Spa Lecce Kamer foto Vianna Suites Spa Lecce Voorzieningen foto Vianna Suites Spa Lecce Toiletten foto Vianna Suites Spa Lecce Voorzieningen foto Vianna Suites Spa Lecce Andere info foto Vianna Suites Spa Lecce Macro Details foto
    Suite met Twee Slaapkamers en een King Size Bed

    Grootte: 46 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Vianna Suites Spa Lecce

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Vianna Suites Spa Lecce

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een pendeldienst van en naar het vliegveld beschikbaar in Vianna Suites Spa hotel?
      Ja, Vianna Suites Spa hotel biedt een buspendel. Het is raadzaam om van tevoren te bellen om de details te bevestigen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vianna Suites Spa Lecce